Bu sayfada Uşak Karahallı Tapu Müdürlüğü online randevu sistemiyle ücretsiz randevu alabilir, güncel adres, telefon numarası, faks numarasına ulaşabilirsiniz.

  Karahallı Tapu Müdürlüğü Adres ve İletişim Bilgileri

  Karahallı Tapu ve Kadastro müdürlüğü güncel ulaşım ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

  Adres Konak Mah. Cemil Özer Sok. Zemin Kat No:2 Karahallı/UŞAK
  Telefon Numarası 0276 280 10 14-16
  Randevu TelefonALO 181
  Faks Numarası0276 517 12 61
  E-Posta[email protected]
  Çalışma Saatleri08.30 – 17.00
  Web Sitesiwww.tkgm.gov.tr

  Uşak ilindeki size en yakın tapu müdürlüğü Karahallı değilse diğer Uşak Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin adreslerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

  Karahallı Tapu Müdürlüğü Randevu Alma

  Karahallı Tapu Müdürlüğü

  T.C. Kimlik numaranız ile ücretsiz Karahallı Tapu Müdürlüğü işlem randevusu oluşturabilir, mevcut randevuları görüntüleyebilir/değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

  Randevu Alma YöntemiSeçmek İçin Tıklayın
  Karahallı Tapu Online Randevuhttps://randevu.tkgm.gov.tr/tr/
  Telefonla Randevu181 (Tıkla Ara)

  Karahallı Tapu ve Kadastro Müdürlüğünden randevu aldığınızda gayrimenkul alım, satım, bildirim ve devir işlemlerini yapabilirsiniz.

  BİLGİLENDİRME : Karahallı Tapu Sicil Dairesinin randevu kontenjanı doluysa Uşak ilindeki size yakın başka bir tapu sicil dairesinden randevu almayı deneyebilirsiniz.

  Diğer Online İşlemler

  https://www.turkiye.gov.tr veya https://webtapu.tkgm.gov.tr üzerinden pek çok tapu işlemi Karahallı tapu müdürlüğüne gitmeden yapılabilir.

  E-Devlet İşlemleri :Tapu Bilgileri Sorgulama, Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama, Ödeme, Tapu Bilgileri Sorgulama (Mirasçısı Olduğunuz Kişi Adına), Tapu Taşınmaz Beyan, Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi alma

  Web Tapu İşlemleri: Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi, Tapu Bilgileri Sorgulama, Başvuru yapma (Satış, İpotek, Satış-İpotek, İntikal vb), “İşlem Yapılmaz Beyan Tesisi” ile şerh koyma

  Paylaş.