Karaman ve İlçeler Belediyesi Karaman ilinde, merkez belediyesi sınırları dahilinde bulunan veya Karaman merkez veya Ayrancı, Başyayla, Ermenek, Kazımkarabekir, Sarıveliler belediyesi Online işlemler (E-Belediye) kapsamında internet üzerinden sorgulanabilir ve sistem müsade ediyorsa kredi kartı ile ödeme yapılabilir.

  Karaman Merkez ve Ayrancı, Başyayla, Ermenek, Kazımkarabekir, Sarıveliler Belediyeleri İnteraktif işlemler seçeneği sayesinde Karaman ilçe belediyelerinin internet siteleri aracılığı ile Karaman Merkez E-Belediye veya Karaman ilçe belediyelerinin sınırları içerisinde bulunan bütün taşınmazlarınız ile ilgili (ev, arsa) işlemleri sadece T.C. Kimlik numaranızla yapılabiliyor.

  Karaman Merkez ve İlçe Belediyeleri e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

  Karaman İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir : Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir.

  Karaman SORGULA
  Ayrancı SORGULA
  Başyayla SORGULA
  Ermenek SORGULA
  Kazımkarabekir SORGULA
  Sarıveliler SORGULA

  Emlak Vergisi veya Çevre Temizlik Vergisi sorgulayabileceğiniz Karaman genelindeki ilçe belediyelerine ait linkler yukarıda verilmiştir. Link aktif değil ise muhtemelen belediyenin sayfasında bir bakım söz konusu veya E-Belediyecilik sistemine henüz geçmemişlerdir.

  Paylaş.