Kavaklıdere E-İmar Durumu Sorgulama 2023

Muğla Kavaklıdere E-İmar uygulaması ile Kavaklıdere Belediyesi imar durumu sorgulama, güncel imar planı ve uygulama planı görüntüleme işlemleri yapılabilir, imar uygulama planı ile Kavaklıdere ilçesindeki arsa yapım izin durumlarına ulaşılabilmektedir.

Kavaklıdere E-İmar Durumu Sorgulama

Kavaklıdere E-İmar Sorgulama

Kavaklıdere E-İmar sorgulama uygulamasında mahalle, sokak, kapı numarası bilgileriyle veya parsel ve ada numaralarını girerek imar durumunu, güncel imar planlarını sorgulayabilirsiniz. Kavaklıdere E-İmar Durumunu Sorgulamak/Öğrenmek İçin Tıklayın.

Araziye ait Ada/Parsel numarasını bilmiyorsanız Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Ada/Parsel sorgu uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.

Kavaklıdere Belediyesi e-imar uygulaması çalışmıyorsa “imar durum dilekçesi ve tapu fotokopisi” ile birlikte Kavaklıdere Belediyesinin imar işlerine başvurmak gerekmektedir.

Diğer Muğla ilçelerindeki E-İmar durumlarını sorgulamak isterseniz Muğla ve İlçeleri İmar Durumu Sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kavaklıdere E-İmar Planı Ne İşe Yarar?

Harita üzerinden Kavaklıdere ilçesindeki Bakırcılar, Cumhuriyet, Çamlıbel, Çamlıyurt, Çatak, Çavdır, Çayboyu, Derebağ, Kurucuova, Menteşe, Nebiler, Ortaköy, Salkım, Yeni, Yeşilköy mahallelerine ait uygulama imar planlarına erişilebilir, ada ve parsel sorgulama yapılabilir, bölgenin imar izin durumu ve niteliği (tarla, arsa, konut, orman, sosyal tesis vb.) anlaşılabilmektedir. E-İmar planını görüntülediğinizde mutlaka plan notları bölümünü inceleyiniz.

1/1000 ölçekli Kavaklıdere e-imar uygulama planına göre arazi üzerinde neler yapılabileceğini, bina kat/yükseklik izinlerini, otopark, bahçe mesafeleri gibi detayları öğrenebilirsiniz. Arsa üzerinde işlem yapmadan önce Kavaklıdere Belediyesinden imar durum belgesine sahip olunmalıdır.

Kavaklıdere Belediyesi Askı İmar Planı Değişiklikleri

Kavaklıdere Belediyesi imar planlarındaki son değişiklikler ve askıya çıkan imar planları Kavaklıdere Belediyesi resmi web sitesinin duyurular bölümünden veya T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Uygulaması üzerinden il/ilçe ismi aramasıyla veya harita üzerinden ilçe seçimi yapılarak da görüntülenebilir. Askı İmar Planları veya Yürürlükteki İmar Planlarını incelemek için ilgili içeriğe tıklayabilirsiniz.

Etiketler

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıklayın