Kırıkkale ve İlçe Belediyeleri Emlak Vergisi Sorgulama, Ödeme

Kırıkkale ve İlçeler Belediyesi Kırıkkale ilinde, merkez belediyesi sınırları dahilinde bulunan veya Kırıkkale merkez veya Bahşılı, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin, Sulakyurt, Yahşihan belediyesi Online işlemler (E-Belediye) kapsamında internet üzerinden sorgulanabilir ve sistem müsade ediyorsa kredi kartı ile ödeme yapılabilir.

Kırıkkale Merkez veya Kırıkkale ilçe belediyelerinin internet siteleri aracılığı ile Kırıkkale Merkez E-Belediye veya Kırıkkale ilçe belediyelerinin sınırları içerisinde bulunan bütün taşınmazlarınız ile ilgili (ev, arsa) işlemleri sadece T.C. Kimlik numaranızla yapılabiliyor.

Kırıkkale Merkez ve İlçe Belediyeleri e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

Kırıkkale İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir : Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir.

Kırıkkale SORGULA
Bahşılı SORGULA
Balışeyh SORGULA
Çelebi SORGULA
Delice SORGULA
Karakeçili SORGULA
Keskin SORGULA
Sulakyurt SORGULA
Yahşihan SORGULA

Emlak Vergisi veya Çevre Temizlik Vergisi sorgulayabileceğiniz Kırıkkale genelindeki ilçe belediyelerine ait linkler yukarıda verilmiştir. Link aktif değil ise muhtemelen belediyenin sayfasında bir bakım söz konusu veya E-Belediyecilik sistemine henüz geçmemişlerdir.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla