Kırıkkale Bahşılı E-İmar uygulaması ile Bahşılı Belediyesi imar durumu sorgulama, güncel imar planı ve uygulama planı görüntüleme işlemleri yapılabilir, imara yeni açılacak yerlerle birlikte Bahşılı ilçesindeki arsa yapım izin durumlarına ulaşılabilmektedir.

  Bahşılı E-İmar Durumu Sorgulama

  Bahşılı E-İmar Sorgulama

  Bahşılı E-İmar sorgulama uygulamasında mahalle, sokak, kapı numarası bilgileriyle veya parsel ve ada numaralarını girerek imar durumunu, güncel imar planlarını sorgulayabilirsiniz. Bahşılı E-İmar Durumunu Sorgulamak/Öğrenmek İçin Tıklayın.

  Araziye ait Ada/Parsel numarasını bilmiyorsanız Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Ada/Parsel sorgu uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.

  Bahşılı Belediyesi e-imar uygulaması çalışmıyorsa “imar durum dilekçesi ve tapu fotokopisi” ile birlikte Bahşılı Belediyesinin imar işlerine başvurmak gerekmektedir.

  Diğer Kırıkkale ilçelerindeki E-İmar durumlarını sorgulamak isterseniz Kırıkkale ve İlçeleri İmar Durumu Sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Bahşılı E-İmar Planı Ne İşe Yarar?

  Harita üzerinden Bahşılı ilçesindeki Atadönmez Mahallesi, Doğanay Mahallesi, Halim Şenses Mahallesi, Hidayet Doğruer Mahallesi, Hüseyin Onbaşı mahallelerine ait uygulama imar planlarına erişilebilir, ada ve parsel sorgulama yapılabilir, bölgenin imar izin durumu ve niteliği (tarla, arsa, konut, orman, sosyal tesis vb.) anlaşılabilmektedir. E-İmar planını görüntülediğinizde mutlaka plan notları bölümünü inceleyiniz.

  1/1000 ölçekli Bahşılı e-imar uygulama planına göre arazi üzerinde neler yapılabileceğini, bina kat/yükseklik izinlerini, otopark, bahçe mesafeleri gibi detayları öğrenebilirsiniz. Arsa üzerinde işlem yapmadan önce Bahşılı Belediyesinden imar durum belgesine sahip olunmalıdır.

  Bahşılı Belediyesi İmara Yeni Açılan Yerler ve Askı Listeleri

  Bahşılı Belediyesi imar planlarında yapılan değişiklikle birlikte imar izni verilen veya imara yeni açılacak yerleri Bahşılı Belediyesi resmi web sitesinin duyurular bölümünden veya T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Uygulaması üzerinden il/ilçe ismi aramasıyla veya harita üzerinden ilçe seçimi yapılarak da görüntülenebilir. Askı İmar Planları veya Yürürlükteki İmar Planlarını incelemek için ilgili içeriğe tıklayabilirsiniz.

  Paylaş.