Muş Merkez Belediye ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Muş E-Belediye İşlemleri Muş Geneli veya Muş ilçeleri Bulanık, Hasköy, Korkut, Malazgirt, Varto belediyeleri sorumluluğundaki taşınmazların emlak vergisi işlemlerini online sistem üzerinden yapabilirsiniz. Muş ve bağlı belediyelerin E-Belediye sistemine sahip olması gerekir.

Muş Merkez veya Muş ilçe belediyelerinin internet siteleri aracılığı ile Muş Merkez E-Belediye veya Muş ilçe belediyelerinin sınırları içerisinde bulunan bütün taşınmazlarınız ile ilgili (ev, arsa) işlemleri sadece T.C. Kimlik numaranızla yapılabiliyor.

Muş ili ve ilçeleri genelinde E-Belediye uygulamasına sahip belediyelerin listesi aşağıdaki gibidir. Muş Emlak İşlemleri.

Emlak Vergisi Tahakkukları belediyeler tarafından 2 taksit şeklinde tahsil edilmektedir. İlk Taksit Ödeme tarihleri 1 Mart ile 31 Mayıs arasında, 2. Taksit Ödemeleri ise 1 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında yapılıyor.

Muş ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı aşağıdaki Yorum bölümünden bizimle paylaşabilir ve sormak istediğiniz sorularınızı sorabilirsiniz.