Sinop merkez ve Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek, Gerze, Saraydüzü, Türkeli Belediyeleri Emlak vergisi, Çevre Temizlik Vergisi sorgulama ve online sistem üzerinden kredi kartı ile ödeme seçeneklerini bu başlık altında bulabileceksininiz.

    Sinop Merkez ve Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek, Gerze, Saraydüzü, Türkeli Belediyeleri İnteraktif işlemler seçeneği sayesinde Sinop ili genelindeki bütün belediyecilik işlemlerini yapabilirsiniz. Sinop Merkez E-Belediye veya Sinop ilçe belediyelerinin sınırları içerisinde bulunan bütün taşınmazlarınız ile ilgili (ev, arsa) işlemleri, E-Belediye sistemi kolaylaştırmaktadır.

    Sinop Merkez ve İlçe Belediyeleri e-belediyecilik sistemi varsa Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz. Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir.

    Emlak Vergisi Tahakkukları belediyeler tarafından 2 taksit şeklinde tahsil edilmektedir. İl Taksit Ödeme tarihleri 1 Mart ile 31 Mayıs arasında, 2. Taksit Ödemeleri ise 1 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında yapılıyor.
    Sinop ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı aşağıdaki Yorum bölümünden bizimle paylaşabilir, Sinop işlemleri hakkında bilgi arayan kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

    Paylaş.