Şırnak ve İlçe Belediyeleri Emlak Vergisi Sorgulama, Ödeme

Şırnak ve İlçeler Belediyesi Şırnak ilinde, merkez belediyesi sınırları dahilinde bulunan veya Şırnak merkez veya Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi, Uludere belediyesi Online işlemler (E-Belediye) kapsamında internet üzerinden sorgulanabilir ve sistem müsade ediyorsa kredi kartı ile ödeme yapılabilir.

Şırnak Merkez veya Şırnak ilçe belediyelerinin internet siteleri aracılığı ile Şırnak Merkez E-Belediye veya Şırnak ilçe belediyelerinin sınırları içerisinde bulunan bütün taşınmazlarınız ile ilgili (ev, arsa) işlemleri sadece T.C. Kimlik numaranızla yapılabiliyor.

Şırnak Merkez ve İlçe Belediyeleri e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

Şırnak İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir :

Şırnak SORGULA
Beytüşşebap SORGULA
Cizre SORGULA
Güçlükonak SORGULA
İdil SORGULA
Silopi SORGULA
Uludere SORGULA

Emlak Vergisi veya Çevre Temizlik Vergisi sorgulayabileceğiniz Şırnak genelindeki ilçe belediyelerine ait linkler yukarıda verilmiştir. Link aktif değil ise muhtemelen belediyenin sayfasında bir bakım söz konusu veya E-Belediyecilik sistemine henüz geçmemişlerdir.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla