Sivas Altınyayla Tapu Müdürlüğü Randevu

Bu sayfada Sivas Altınyayla Tapu Müdürlüğü online randevu sistemiyle ücretsiz randevu alabilir, güncel adres, telefon numarası, faks numarasına ulaşabilirsiniz.

Altınyayla Tapu Müdürlüğü Adres ve İletişim Bilgileri

Altınyayla Tapu ve Kadastro müdürlüğü güncel ulaşım ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adres Hükümet Konağı Kat: 3 Rıfat Öçten Mah. Cumhuriyet Cad. Hükümet Konağı, 58470 Altınyayla/Sivas
Telefon Numarası (346) 280 10 75
Randevu TelefonALO 181
E-Postaaltinyayla.sivas-tsm@tkgm.gov.tr
Çalışma Saatleri08.30 – 17.00
Web Sitesiwww.tkgm.gov.tr

Sivas ilindeki size en yakın tapu müdürlüğü Altınyayla değilse diğer Sivas Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin adreslerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Altınyayla Tapu Müdürlüğü Randevu Alma

Sivas Altınyayla Tapu Müdürlüğü

T.C. Kimlik numaranız ile ücretsiz Sivas Altınyayla Tapu Müdürlüğü işlem randevusu oluşturabilir, mevcut randevuları görüntüleyebilir/değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

Randevu Alma YöntemiSeçmek İçin Tıklayın
Altınyayla Tapu Online Randevuhttps://randevu.tkgm.gov.tr/tr/
Telefonla Randevu181 (Tıkla Ara)

Sivas Altınyayla Tapu ve Kadastro Müdürlüğünden randevu aldığınızda gayrimenkul alım, satım, bildirim ve devir işlemlerini yapabilirsiniz.

BİLGİLENDİRME : Altınyayla Tapu Sicil Dairesinin randevu kontenjanı doluysa Sivas ilindeki size yakın başka bir tapu sicil dairesinden randevu almayı deneyebilirsiniz.

Diğer Online İşlemler

https://www.turkiye.gov.tr veya https://webtapu.tkgm.gov.tr üzerinden pek çok tapu işlemi Altınyayla tapu müdürlüğüne gitmeden yapılabilir.

E-Devlet İşlemleri :Tapu Bilgileri Sorgulama, Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama, Ödeme, Tapu Bilgileri Sorgulama (Mirasçısı Olduğunuz Kişi Adına), Tapu Taşınmaz Beyan, Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi alma

Web Tapu İşlemleri: Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi, Tapu Bilgileri Sorgulama, Başvuru yapma (Satış, İpotek, Satış-İpotek, İntikal vb), “İşlem Yapılmaz Beyan Tesisi” ile şerh koyma

Puan Ver

Yorum yapın