Zonguldak İli ve İlçeleri E-imar Durumu ve Rayiç Bedel Sorgulama

Zonguldak Belediyesi E-imar Sistemi ile  imar Planı ve imar durumu görüntüleme Zonguldak merkez belediyesine ait yerleşim alanları (imarlı, imarsız arsalar) veya Zonguldak ilçeleri olan ; Alaplı, Çaycuma, Devrek, Gökçebey, KaradenizEreğli, Kilimli, Kozlu belediyeleri sorumluluğundaki arsanızın imar durumunu online olarak harita üzerinde görüntüleme ve sorgulama işlemi için belediyelerin  e-imar sistemini kullanıyor olması gerekmektedir.

Ayrıca Zonguldak Belediyesi ve ilçe belediyelerinin rayiç bedellerini, metrekare birim fiyatlarını Zonguldak E-Belediye Hizmetleri aracılığıyla güncel rayiç bedel, metrekare değerini sorgulamak istediğiniz Arsa/Arazi/Konut Güncel Rayiç bedeli Mahalle, Cadde, Sokak bilgilerine göre sorgulama işlemini aşağıdaki linklerden yapabileceksiniz. Zonguldak ve ilçelerindeki konutlara ait emlak vergisi de Zonguldak ve ilçe belediyeri tarafından, emlak bedel tespiti raporu doğrultusunda hesaplanan rayiç bedel üzerinden hesaplanır.

Zonguldak ve ilçeleri genelinde E-imar sistemini vatandaşların hizmetine açmış olan il ve ilçe belediyelerin imar sisteminin doğrudan bağlantı linkini aşağıda paylaşacağız.  Pek çok belediyenin artık E-Belediyecilik, E-İmar sistemine geçmeye başladığını varsayarsak imar durumunu görüntüleyebilirsiniz.

E-İmar Rayiç Bedel
Zonguldak SORGULA SORGULA
Alaplı SORGULA SORGULA
Çaycuma SORGULA SORGULA
Devrek SORGULA SORGULA
Gökçebey SORGULA SORGULA
KaradenizEreğli SORGULA SORGULA
Kilimli SORGULA SORGULA
Kozlu SORGULA SORGULA

Aksi durumda ise yani belediye E-İmar sistemini kullanmıyorsa Zonguldak ili sınırları içerisindeki arsanıza ait imar raporunu ilgili belediyeye (örnek olarak Gökçebey Belediyesi) dilekçe yazarak temin edebilirsiniz. Dilekçenin nasıl yazıldığı ve dilekçe örneğini içeren yazımızı okumak için buradan devam edin.

İmar Durumunu sorgulayabileceğiniz Zonguldak sınırları içerisindeki belediyelere ait sayfalar yukarıda verilmiştir. Link aktif değil ise muhtemelen belediyenin sayfasında bir bakım söz konusu veya E-Belediyecilik sistemine henüz geçmemişlerdir.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla