Adıyaman Merkez ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama ve Online Ödeme

Adıyaman İl ve İlçe Belediyeleri Genelinde Emlak Vergisi İşlemleri Adıyaman Merkez ve İlçelerindeki Emlak Vergisi tahakkuku Adıyaman belediyesi veya Adıyaman ilçe belediyesinin yetkisi dahilinde yürütülmekte olup bu sorgulamaları sadece ilgili belediye aracılığı ile yapmak mümkündür.

Adıyaman E-Belediye Üzerinden Hangi İşlemler Yapılabilir? Adıyaman merkez belediye veya  Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kâhta, Samsat, Sincik, Tut belediyesi e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

Adıyaman Belediyesi ve ilçe belediyeleri Adıyaman Belediyeleri Emlak vergisi sorgulama ve online sistem üzerinden kredi kartı ile ödeme seçeneklerini tek başlıkta toparladık. Adıyaman Merkez E-Belediye veya Adıyaman ilçe belediyelerine ait varsa E-Belediye sayfalarına ait bağlantıları aşağıdaki listede görebileceksiniz.

Adıyaman Merkez ve Adıyaman İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir : Emlak Vergisi 2 taksitte tahsil edilmekte olup 1.Taksit 1 Mart-31 Mayıs tarih aralığında, 2.Taksit 1 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında ödenmesi gerekir. Not: Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir.

Adıyaman Belediyesi SORGULA
Besni Belediyesi SORGULA
Çelikhan Belediyesi SORGULA
Gerger Belediyesi
Gölbaşı Belediyesi SORGULA
Kâhta Belediyesi
Samsat Belediyesi
Sincik Belediyesi
Tut Belediyesi SORGULA

Adıyaman ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı aşağıdaki Yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz. Yorumlar titizlikle incelenip dönüş yapılacaktır.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla