Ahırlı Tapu Müdürlüğü Online Randevu

Bu sayfada Konya Ahırlı Tapu Müdürlüğü online randevu sistemiyle ücretsiz randevu alabilir, güncel adres, telefon numarası, faks numarasına ulaşabilirsiniz.

Ahırlı Tapu Müdürlüğü Adres ve İletişim Bilgileri

Ahırlı Tapu ve Kadastro müdürlüğü güncel ulaşım ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adres Hükümet Konağı Kat:1 Ahırlı/Konya
Telefon Numarası (332) 280 40 01 – 280 40 02
Randevu TelefonALO 181
Faks Numarası
E-Posta[email protected]
Çalışma Saatleri08.30 – 17.00
Web Sitesiwww.tkgm.gov.tr

Konya ilindeki size en yakın tapu müdürlüğü Ahırlı değilse diğer Konya Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin adreslerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Ahırlı Tapu Müdürlüğü Randevu Alma

Ahırlı Tapu Müdürlüğü

T.C. Kimlik numaranız ile ücretsiz Ahırlı Tapu Müdürlüğü işlem randevusu oluşturabilir, mevcut randevuları görüntüleyebilir/değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

Randevu Alma YöntemiSeçmek İçin Tıklayın
Ahırlı Tapu Online Randevuhttps://randevu.tkgm.gov.tr/tr/
Telefonla Randevu181 (Tıkla Ara)

Ahırlı Tapu ve Kadastro Müdürlüğünden randevu aldığınızda gayrimenkul alım, satım, bildirim ve devir işlemlerini yapabilirsiniz.

BİLGİLENDİRME : Ahırlı Tapu Sicil Dairesinin randevu kontenjanı doluysa Konya ilindeki size yakın başka bir tapu sicil dairesinden randevu almayı deneyebilirsiniz.

Diğer Online İşlemler

https://www.turkiye.gov.tr veya https://webtapu.tkgm.gov.tr üzerinden pek çok tapu işlemi Ahırlı tapu müdürlüğüne gitmeden yapılabilir.

E-Devlet İşlemleri :Tapu Bilgileri Sorgulama, Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama, Ödeme, Tapu Bilgileri Sorgulama (Mirasçısı Olduğunuz Kişi Adına), Tapu Taşınmaz Beyan, Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi alma

Web Tapu İşlemleri: Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi, Tapu Bilgileri Sorgulama, Başvuru yapma (Satış, İpotek, Satış-İpotek, İntikal vb), “İşlem Yapılmaz Beyan Tesisi” ile şerh koyma

Puan Ver

Yorum yapın