Bu sayfada Aydın Didim Tapu Müdürlüğü online randevu sistemiyle ücretsiz randevu alabilir, güncel adres, telefon numarası, faks numarasına ulaşabilirsiniz.

  Didim Tapu Müdürlüğü Adres ve İletişim Bilgileri

  Didim Tapu ve Kadastro müdürlüğü güncel ulaşım ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

  Adres Yenimahalle Ortaokul Cad. Didim /AYDIN
  Telefon Numarası 256 280 12 34 – 12 41
  Randevu TelefonALO 181
  E-Posta[email protected]
  Çalışma Saatleri08.30 – 17.00
  Web Sitesiwww.tkgm.gov.tr

  Aydın ilindeki size en yakın tapu müdürlüğü Didim değilse diğer Aydın Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin adreslerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

  Didim Tapu Müdürlüğü Randevu Alma

  Didim Tapu Müdürlüğü

  T.C. Kimlik numaranız ile ücretsiz Didim Tapu Müdürlüğü işlem randevusu oluşturabilir, mevcut randevuları görüntüleyebilir/değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

  Randevu Alma YöntemiSeçmek İçin Tıklayın
  Didim Tapu Online Randevuhttps://randevu.tkgm.gov.tr/tr/
  Telefonla Randevu181 (Tıkla Ara)

  Didim Tapu ve Kadastro Müdürlüğünden randevu aldığınızda gayrimenkul alım, satım, bildirim ve devir işlemlerini yapabilirsiniz.

  BİLGİLENDİRME : Didim Tapu Sicil Dairesinin randevu kontenjanı doluysa Aydın ilindeki size yakın başka bir tapu sicil dairesinden randevu almayı deneyebilirsiniz.

  Diğer Online İşlemler

  https://www.turkiye.gov.tr veya https://webtapu.tkgm.gov.tr üzerinden pek çok tapu işlemi Didim tapu müdürlüğüne gitmeden yapılabilir.

  E-Devlet İşlemleri :Tapu Bilgileri Sorgulama, Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama, Ödeme, Tapu Bilgileri Sorgulama (Mirasçısı Olduğunuz Kişi Adına), Tapu Taşınmaz Beyan, Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi alma

  Web Tapu İşlemleri: Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi, Tapu Bilgileri Sorgulama, Başvuru yapma (Satış, İpotek, Satış-İpotek, İntikal vb), “İşlem Yapılmaz Beyan Tesisi” ile şerh koyma

  Paylaş.