Ordu E-İmar Durumu Sorgulama 2023

Ordu E-İmar uygulaması ile Ordu Büyükşehir Belediyesi imar durumu sorgulama, güncel imar planı ve uygulama planı görüntüleme işlemleri yapılabilir, imar uygulama planı ile Ordu şehrindeki arsa yapım izin durumlarına ulaşılabilmektedir.

Ordu E-İmar Durumu Sorgulama

Ordu E-İmar Sorgulama

Ordu E-İmar sorgulama uygulamasında ilçe, mahalle, sokak, kapı numarası bilgileriyle veya parsel ve ada numaralarını girerek imar durumunu, güncel imar planlarını sorgulayabilirsiniz. Aşağıdaki listeden ilgili Ordu ilçesini seçerek sorgulama sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Ordu İlçesi
Akkuş E-İmar Uygulaması
Altınordu E-İmar Uygulaması
Aybastı E-İmar Uygulaması
Çamaş E-İmar Uygulaması
Çatalpınar E-İmar Uygulaması
Çaybaşı E-İmar Uygulaması
Fatsa E-İmar Uygulaması
Gölköy E-İmar Uygulaması
Gülyalı E-İmar Uygulaması
Gürgentepe E-İmar Uygulaması
İkizce E-İmar Uygulaması
Kabadüz E-İmar Uygulaması
Kabataş E-İmar Uygulaması
Korgan E-İmar Uygulaması
Kumru E-İmar Uygulaması
Mesudiye E-İmar Uygulaması
Perşembe E-İmar Uygulaması
Ulubey E-İmar Uygulaması
Ünye E-İmar Uygulaması

Ordu şehrindeki gayrimenkule ait Ada/Parsel numarasını bilmiyorsanız Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Ada/Parsel sorgu uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.

Ordu E-İmar Planı Ne İşe Yarar?

Harita üzerinden Ordu Büyükşehir Belediyesine bağlı Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye belediyelerine ait uygulama imar planlarına erişilebilir, ada ve parsel sorgulama yapılabilir, bölgenin imar izin durumu ve niteliği (tarla, arsa, konut, orman, sosyal tesis vb.) anlaşılabilmektedir. 1/1000 ölçekli imar uygulama planına göre arazi üzerinde neler yapılabileceğini, bina kat/yükseklik izinlerini, otopark, bahçe mesafeleri gibi detayları öğrenebilirsiniz. E-İmar planını görüntülediğinizde mutlaka plan notları bölümünü inceleyiniz.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Askı İmar Planı Değişiklikleri

Ordu Büyükşehir Belediyesi imar planlarındaki son değişiklikler ve askıya çıkan imar planları Ordu Büyükşehir Belediyesi resmi web sitesinin duyurular bölümünden veya T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Uygulaması üzerinden il/ilçe ismi aramasıyla veya harita üzerinden ilçe seçimi yapılarak da görüntülenebilir. Askı İmar Planları veya Yürürlükteki İmar Planlarını incelemek için ilgili içeriğe tıklayabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın