İscehisar Tapu Müdürlüğü Online Randevu

Bu sayfada Afyon İscehisar Tapu Müdürlüğü online randevu sistemiyle ücretsiz randevu alabilir, güncel adres, telefon numarası, faks numarasına ulaşabilirsiniz.

İscehisar Tapu Müdürlüğü Adres ve İletişim Bilgileri

İscehisar Tapu ve Kadastro müdürlüğü güncel ulaşım ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adres Kaymakamlık Binası(Özel İdare İş Hanı) 1. Kat No:18 İscehisar/AFYONKARAHİSAR
Telefon Numarası 0272 280 10 18
Randevu TelefonALO 181
Faks Numarası0272 341 30 77
E-Posta[email protected]
Çalışma Saatleri08.30 – 17.00
Web Sitesiwww.tkgm.gov.tr

Afyon ilindeki size en yakın tapu müdürlüğü İscehisar değilse diğer Afyon Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin adreslerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

İscehisar Tapu Müdürlüğü Randevu Alma

İscehisar Tapu Müdürlüğü

T.C. Kimlik numaranız ile ücretsiz İscehisar Tapu Müdürlüğü işlem randevusu oluşturabilir, mevcut randevuları görüntüleyebilir/değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

Randevu Alma YöntemiSeçmek İçin Tıklayın
İscehisar Tapu Online Randevuhttps://randevu.tkgm.gov.tr/tr/
Telefonla Randevu181 (Tıkla Ara)

İscehisar Tapu ve Kadastro Müdürlüğünden randevu aldığınızda gayrimenkul alım, satım, bildirim ve devir işlemlerini yapabilirsiniz.

BİLGİLENDİRME : İscehisar Tapu Sicil Dairesinin randevu kontenjanı doluysa Afyon ilindeki size yakın başka bir tapu sicil dairesinden randevu almayı deneyebilirsiniz.

Diğer Online İşlemler

https://www.turkiye.gov.tr veya https://webtapu.tkgm.gov.tr üzerinden pek çok tapu işlemi İscehisar tapu müdürlüğüne gitmeden yapılabilir.

E-Devlet İşlemleri :Tapu Bilgileri Sorgulama, Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama, Ödeme, Tapu Bilgileri Sorgulama (Mirasçısı Olduğunuz Kişi Adına), Tapu Taşınmaz Beyan, Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi alma

Web Tapu İşlemleri: Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi, Tapu Bilgileri Sorgulama, Başvuru yapma (Satış, İpotek, Satış-İpotek, İntikal vb), “İşlem Yapılmaz Beyan Tesisi” ile şerh koyma

Puan Ver

Yorum yapın