Yalova ve İlçe Belediyeleri Emlak Vergisi Sorgulama, Ödeme

Yalova Şehri Online İşlemler Yalova Genelinde Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, Su Faturası, Rayiç Bedel gibi sorgulamaları yapabilirsiniz.Yalova merkez veya Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal Belediyeleri Emlak Vergisi tahakkuk, başvuru, kayıt ve tahsilat işlemleri yapılabilecektir.

Yalova Merkez ve İlçe Belediyeleri e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

Yalova Merkez veya Yalova ilçe belediyelerinin internet siteleri aracılığı ile Yalova Merkez E-Belediye veya Yalova ilçe belediyelerinin sınırları içerisinde bulunan bütün taşınmazlarınız ile ilgili (ev, arsa) işlemleri sadece T.C. Kimlik numaranızla yapılabiliyor.

Yalova İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir :

Yalova Belediyesi SORGULA
Altınova Belediyesi SORGULA
Armutlu Belediyesi SORGULA
Çınarcık Belediyesi SORGULA
Çiftlikköy Belediyesi SORGULA
Termal Belediyesi SORGULA

Emlak Vergisi veya Çevre Temizlik Vergisi sorgulayabileceğiniz Yalova genelindeki ilçe belediyelerine ait linkler yukarıda verilmiştir. Link aktif değil ise muhtemelen belediyenin sayfasında bir bakım söz konusu veya E-Belediyecilik sistemine henüz geçmemişlerdir.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla