Kadirli E-İmar Durumu Sorgulama 2023

Osmaniye Kadirli E-İmar uygulaması ile Kadirli Belediyesi imar durumu sorgulama, güncel imar planı ve uygulama planı görüntüleme işlemleri yapılabilir, imar uygulama planı ile Kadirli ilçesindeki arsa yapım izin durumlarına ulaşılabilmektedir.

Kadirli E-İmar Durumu Sorgulama

Kadirli E-İmar Sorgulama

Kadirli E-İmar sorgulama uygulamasında mahalle, sokak, kapı numarası bilgileriyle veya parsel ve ada numaralarını girerek imar durumunu, güncel imar planlarını sorgulayabilirsiniz. Kadirli E-İmar Durumunu Sorgulamak/Öğrenmek İçin Tıklayın.

Araziye ait Ada/Parsel numarasını bilmiyorsanız Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Ada/Parsel sorgu uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.

Kadirli Belediyesi e-imar uygulaması çalışmıyorsa “imar durum dilekçesi ve tapu fotokopisi” ile birlikte Kadirli Belediyesinin imar işlerine başvurmak gerekmektedir.

Diğer Osmaniye ilçelerindeki E-İmar durumlarını sorgulamak isterseniz Osmaniye ve İlçeleri İmar Durumu Sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kadirli E-İmar Planı Ne İşe Yarar?

Harita üzerinden Kadirli ilçesindeki 7 Mart, Bağ, Cemalpaşa, Cengiz Topel, Dere, Dervişpaşa, Kurtuluş, Pazar, Savrun, Şehit Halis Şişman, Şehit İbrahim Kundakçı, Şehit Kansu Küçükateş, Şehit Mehmet Delikuş, Şehit Mehmet Hallaç, Şehit Mustafa Yağız, Şehit Orhan Gök, Şehit Vedat Kocadallı, Tufanpaşa, Yeni, Yeşiltepe mahallelerine ait uygulama imar planlarına erişilebilir, ada ve parsel sorgulama yapılabilir, bölgenin imar izin durumu ve niteliği (tarla, arsa, konut, orman, sosyal tesis vb.) anlaşılabilmektedir. E-İmar planını görüntülediğinizde mutlaka plan notları bölümünü inceleyiniz.

1/1000 ölçekli Kadirli e-imar uygulama planına göre arazi üzerinde neler yapılabileceğini, bina kat/yükseklik izinlerini, otopark, bahçe mesafeleri gibi detayları öğrenebilirsiniz. Arsa üzerinde işlem yapmadan önce Kadirli Belediyesinden imar durum belgesine sahip olunmalıdır.

Kadirli Belediyesi Askı İmar Planı Değişiklikleri

Kadirli Belediyesi imar planlarındaki son değişiklikler ve askıya çıkan imar planları Kadirli Belediyesi resmi web sitesinin duyurular bölümünden veya T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Uygulaması üzerinden il/ilçe ismi aramasıyla veya harita üzerinden ilçe seçimi yapılarak da görüntülenebilir. Askı İmar Planları veya Yürürlükteki İmar Planlarını incelemek için ilgili içeriğe tıklayabilirsiniz.

Etiketler

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıklayın