Yozgat Kadışehri E-İmar uygulaması ile Kadışehri Belediyesi imar durumu sorgulama, güncel imar planı ve uygulama planı görüntüleme işlemleri yapılabilir, imara yeni açılacak yerlerle birlikte Kadışehri ilçesindeki arsa yapım izin durumlarına ulaşılabilmektedir.

  Kadışehri E-İmar Durumu Sorgulama

  Kadışehri E-İmar Sorgulama

  Kadışehri E-İmar sorgulama uygulamasında mahalle, sokak, kapı numarası bilgileriyle veya parsel ve ada numaralarını girerek imar durumunu, güncel imar planlarını sorgulayabilirsiniz. Kadışehri E-İmar Durumunu Sorgulamak/Öğrenmek İçin Tıklayın.

  Araziye ait Ada/Parsel numarasını bilmiyorsanız Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Ada/Parsel sorgu uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.

  Kadışehri Belediyesi e-imar uygulaması çalışmıyorsa “imar durum dilekçesi ve tapu fotokopisi” ile birlikte Kadışehri Belediyesinin imar işlerine başvurmak gerekmektedir.

  Diğer Yozgat ilçelerindeki E-İmar durumlarını sorgulamak isterseniz Yozgat ve İlçeleri İmar Durumu Sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Kadışehri E-İmar Planı Ne İşe Yarar?

  Harita üzerinden Kadışehri ilçesindeki Akçakale, Bahçeli Evler, Çaypınar, Fatih, Gümüşdiğin, Kadıoğlu, Lütfullah Kayalar, Üçağaç, Vasfıbey, Yakacık, Yangı, Yeni, Yoncalık, Yukarıkızılöz mahallelerine ait uygulama imar planlarına erişilebilir, ada ve parsel sorgulama yapılabilir, bölgenin imar izin durumu ve niteliği (tarla, arsa, konut, orman, sosyal tesis vb.) anlaşılabilmektedir. E-İmar planını görüntülediğinizde mutlaka plan notları bölümünü inceleyiniz.

  1/1000 ölçekli Kadışehri e-imar uygulama planına göre arazi üzerinde neler yapılabileceğini, bina kat/yükseklik izinlerini, otopark, bahçe mesafeleri gibi detayları öğrenebilirsiniz. Arsa üzerinde işlem yapmadan önce Kadışehri Belediyesinden imar durum belgesine sahip olunmalıdır.

  Kadışehri Belediyesi İmara Yeni Açılan Yerler ve Askı Listeleri

  Kadışehri Belediyesi imar planlarında yapılan değişiklikle birlikte imar izni verilen veya imara yeni açılacak yerleri Kadışehri Belediyesi resmi web sitesinin duyurular bölümünden veya T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Uygulaması üzerinden il/ilçe ismi aramasıyla veya harita üzerinden ilçe seçimi yapılarak da görüntülenebilir. Askı İmar Planları veya Yürürlükteki İmar Planlarını incelemek için ilgili içeriğe tıklayabilirsiniz.

  Paylaş.