Bu sayfada Balıkesir Karesi Tapu Müdürlüğü online randevu sistemiyle ücretsiz randevu alabilir, güncel adres, telefon numarası, faks numarasına ulaşabilirsiniz.

  Karesi Tapu Müdürlüğü Adres ve İletişim Bilgileri

  Karesi Tapu ve Kadastro müdürlüğü güncel ulaşım ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

  Adres Bahçelievler Mah. Bademli Sok. No:1/7 Altıeylül / BALIKESİR
  Telefon Numarası 0266 2801020
  Randevu TelefonALO 181
  Faks Numarası0266 2430175
  E-Posta[email protected]
  Çalışma Saatleri08.30 – 17.00
  Web Sitesiwww.tkgm.gov.tr

  Balıkesir ilindeki size en yakın tapu müdürlüğü Karesi değilse diğer Balıkesir Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin adreslerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

  Karesi Tapu Müdürlüğü Randevu Alma

  Karesi Tapu Müdürlüğü

  T.C. Kimlik numaranız ile ücretsiz Karesi Tapu Müdürlüğü işlem randevusu oluşturabilir, mevcut randevuları görüntüleyebilir/değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

  Randevu Alma YöntemiSeçmek İçin Tıklayın
  Karesi Tapu Online Randevuhttps://randevu.tkgm.gov.tr/tr/
  Telefonla Randevu181 (Tıkla Ara)

  Karesi Tapu ve Kadastro Müdürlüğünden randevu aldığınızda gayrimenkul alım, satım, bildirim ve devir işlemlerini yapabilirsiniz.

  BİLGİLENDİRME : Karesi Tapu Sicil Dairesinin randevu kontenjanı doluysa Balıkesir ilindeki size yakın başka bir tapu sicil dairesinden randevu almayı deneyebilirsiniz.

  Diğer Online İşlemler

  https://www.turkiye.gov.tr veya https://webtapu.tkgm.gov.tr üzerinden pek çok tapu işlemi Karesi tapu müdürlüğüne gitmeden yapılabilir.

  E-Devlet İşlemleri :Tapu Bilgileri Sorgulama, Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama, Ödeme, Tapu Bilgileri Sorgulama (Mirasçısı Olduğunuz Kişi Adına), Tapu Taşınmaz Beyan, Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi alma

  Web Tapu İşlemleri: Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi, Tapu Bilgileri Sorgulama, Başvuru yapma (Satış, İpotek, Satış-İpotek, İntikal vb), “İşlem Yapılmaz Beyan Tesisi” ile şerh koyma

  Paylaş.

  1 Yorum

  1. Merhabalar,
   15.03.2024 Cuma günü KAT MÜLKİYETLİ olan daire satın aldım.Sonradan tapuyu inceledim KAT İTİFAKI yazılmış karesi tapu müdürlüğünü aradım öyle bişey olamaz dediler yazılmış dedim olumlu sonuç alamadım ne yapabilirim.saygılar.