Bu sayfada Nevşehir Ürgüp Tapu Müdürlüğü online randevu sistemiyle ücretsiz randevu alabilir, güncel adres, telefon numarası, faks numarasına ulaşabilirsiniz.

  Ürgüp Tapu Müdürlüğü Adres ve İletişim Bilgileri

  Ürgüp Tapu ve Kadastro müdürlüğü güncel ulaşım ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

  Adres İmran Mah. Hükümet Konağı Kat:3 Ürgüp/Nevşehir
  Telefon Numarası 0384 2801073
  Randevu TelefonALO 181
  Faks Numarası0384 341 51 95
  E-Posta[email protected]
  Çalışma Saatleri08.30 – 17.00
  Web Sitesiwww.tkgm.gov.tr

  Nevşehir ilindeki size en yakın tapu müdürlüğü Ürgüp değilse diğer Nevşehir Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin adreslerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

  Ürgüp Tapu Müdürlüğü Randevu Alma

  Ürgüp Tapu Müdürlüğü

  T.C. Kimlik numaranız ile ücretsiz Ürgüp Tapu Müdürlüğü işlem randevusu oluşturabilir, mevcut randevuları görüntüleyebilir/değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

  Randevu Alma YöntemiSeçmek İçin Tıklayın
  Ürgüp Tapu Online Randevuhttps://randevu.tkgm.gov.tr/tr/
  Telefonla Randevu181 (Tıkla Ara)

  Ürgüp Tapu ve Kadastro Müdürlüğünden randevu aldığınızda gayrimenkul alım, satım, bildirim ve devir işlemlerini yapabilirsiniz.

  BİLGİLENDİRME : Ürgüp Tapu Sicil Dairesinin randevu kontenjanı doluysa Nevşehir ilindeki size yakın başka bir tapu sicil dairesinden randevu almayı deneyebilirsiniz.

  Diğer Online İşlemler

  https://www.turkiye.gov.tr veya https://webtapu.tkgm.gov.tr üzerinden pek çok tapu işlemi Ürgüp tapu müdürlüğüne gitmeden yapılabilir.

  E-Devlet İşlemleri :Tapu Bilgileri Sorgulama, Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama, Ödeme, Tapu Bilgileri Sorgulama (Mirasçısı Olduğunuz Kişi Adına), Tapu Taşınmaz Beyan, Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi alma

  Web Tapu İşlemleri: Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi, Tapu Bilgileri Sorgulama, Başvuru yapma (Satış, İpotek, Satış-İpotek, İntikal vb), “İşlem Yapılmaz Beyan Tesisi” ile şerh koyma

  Paylaş.

  1 Yorum

  1. murat sezgin on

   Ürgüp tapu müdürlügü adina
   ….. bir bayan gelmektedir fakat verilen vekalet sadece ürgüp ve aksalur mirascilardan hisse sine düsenkisinin hakklarini almak icin verilmistir miras paylasimdaki veraset ilamina göre yapilmasi icin
   ev satma para alma yetgisi yoktur
   …. akli dengesinde olmamasindan elindeki vekalet alinmistir sahte sekilde ugrasmaktadir .yakanmasi polise teslim edilmesi rica olunur. satis yoktur murat sezgin hic bir ev satilik degildir