Gölpazarı E-İmar Durumu Sorgulama 2023

Bilecik Gölpazarı E-İmar uygulaması ile Gölpazarı Belediyesi imar durumu sorgulama, güncel imar planı ve uygulama planı görüntüleme işlemleri yapılabilir, imar uygulama planı ile Gölpazarı ilçesindeki arsa yapım izin durumlarına ulaşılabilmektedir.

Gölpazarı E-İmar Durumu Sorgulama

Gölpazarı E-İmar Sorgulama

Gölpazarı E-İmar sorgulama uygulamasında mahalle, sokak, kapı numarası bilgileriyle veya parsel ve ada numaralarını girerek imar durumunu, güncel imar planlarını sorgulayabilirsiniz. Gölpazarı E-İmar Durumunu Sorgulamak/Öğrenmek İçin Tıklayın.

Araziye ait Ada/Parsel numarasını bilmiyorsanız Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Ada/Parsel sorgu uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.

Gölpazarı Belediyesi e-imar uygulaması çalışmıyorsa “imar durum dilekçesi ve tapu fotokopisi” ile birlikte Gölpazarı Belediyesinin imar işlerine başvurmak gerekmektedir.

Diğer Bilecik ilçelerindeki E-İmar durumlarını sorgulamak isterseniz Bilecik ve İlçeleri İmar Durumu Sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gölpazarı E-İmar Planı Ne İşe Yarar?

Harita üzerinden Gölpazarı ilçesindeki Bahçelievler Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Orta Mahallesi, Reşadiye Mahallesine ait uygulama imar planlarına erişilebilir, ada ve parsel sorgulama yapılabilir, bölgenin imar izin durumu ve niteliği (tarla, arsa, konut, orman, sosyal tesis vb.) anlaşılabilmektedir. E-İmar planını görüntülediğinizde mutlaka plan notları bölümünü inceleyiniz.

1/1000 ölçekli Gölpazarı e-imar uygulama planına göre arazi üzerinde neler yapılabileceğini, bina kat/yükseklik izinlerini, otopark, bahçe mesafeleri gibi detayları öğrenebilirsiniz. Arsa üzerinde işlem yapmadan önce Gölpazarı Belediyesinden imar durum belgesine sahip olunmalıdır.

Gölpazarı Belediyesi Askı İmar Planı Değişiklikleri

Gölpazarı Belediyesi imar planlarındaki son değişiklikler ve askıya çıkan imar planları Gölpazarı Belediyesi resmi web sitesinin duyurular bölümünden veya T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Uygulaması üzerinden il/ilçe ismi aramasıyla veya harita üzerinden ilçe seçimi yapılarak da görüntülenebilir. Askı İmar Planları veya Yürürlükteki İmar Planlarını incelemek için ilgili içeriğe tıklayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın