Karkamış Tapu Müdürlüğü Online Randevu

Bu sayfada Gaziantep Karkamış Tapu Müdürlüğü online randevu sistemiyle ücretsiz randevu alabilir, güncel adres, telefon numarası, faks numarasına ulaşabilirsiniz.

Karkamış Tapu Müdürlüğü Adres ve İletişim Bilgileri

Karkamış Tapu ve Kadastro müdürlüğü güncel ulaşım ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adres Karşıyaka Mah. Hitit Bulvarı 8/A Hükümet Konağı Karkamış/GAZİANTEP
Telefon Numarası 0 342 280 12 28
Randevu TelefonALO 181
Faks Numarası0 342 561 20 24
E-Posta[email protected]
Çalışma Saatleri08.30 – 17.00
Web Sitesiwww.tkgm.gov.tr

Gaziantep ilindeki size en yakın tapu müdürlüğü Karkamış değilse diğer Gaziantep Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin adreslerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Karkamış Tapu Müdürlüğü Randevu Alma

Karkamış Tapu Müdürlüğü

T.C. Kimlik numaranız ile ücretsiz Karkamış Tapu Müdürlüğü işlem randevusu oluşturabilir, mevcut randevuları görüntüleyebilir/değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

Randevu Alma YöntemiSeçmek İçin Tıklayın
Karkamış Tapu Online Randevuhttps://randevu.tkgm.gov.tr/tr/
Telefonla Randevu181 (Tıkla Ara)

Karkamış Tapu ve Kadastro Müdürlüğünden randevu aldığınızda gayrimenkul alım, satım, bildirim ve devir işlemlerini yapabilirsiniz.

BİLGİLENDİRME : Karkamış Tapu Sicil Dairesinin randevu kontenjanı doluysa Gaziantep ilindeki size yakın başka bir tapu sicil dairesinden randevu almayı deneyebilirsiniz.

Diğer Online İşlemler

https://www.turkiye.gov.tr veya https://webtapu.tkgm.gov.tr üzerinden pek çok tapu işlemi Karkamış tapu müdürlüğüne gitmeden yapılabilir.

E-Devlet İşlemleri :Tapu Bilgileri Sorgulama, Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama, Ödeme, Tapu Bilgileri Sorgulama (Mirasçısı Olduğunuz Kişi Adına), Tapu Taşınmaz Beyan, Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi alma

Web Tapu İşlemleri: Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi, Tapu Bilgileri Sorgulama, Başvuru yapma (Satış, İpotek, Satış-İpotek, İntikal vb), “İşlem Yapılmaz Beyan Tesisi” ile şerh koyma

Puan Ver

Yorum yapın