Pehlivanköy E-İmar Durumu Sorgulama 2023

Kırklareli Pehlivanköy E-İmar uygulaması ile Pehlivanköy Belediyesi imar durumu sorgulama, güncel imar planı ve uygulama planı görüntüleme işlemleri yapılabilir, imar uygulama planı ile Pehlivanköy ilçesindeki arsa yapım izin durumlarına ulaşılabilmektedir.

Pehlivanköy E-İmar Durumu Sorgulama

Pehlivanköy E-İmar Sorgulama

Pehlivanköy E-İmar sorgulama uygulamasında mahalle, sokak, kapı numarası bilgileriyle veya parsel ve ada numaralarını girerek imar durumunu, güncel imar planlarını sorgulayabilirsiniz. Pehlivanköy E-İmar Durumunu Sorgulamak/Öğrenmek İçin Tıklayın.

Araziye ait Ada/Parsel numarasını bilmiyorsanız Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Ada/Parsel sorgu uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.

Pehlivanköy Belediyesi e-imar uygulaması çalışmıyorsa “imar durum dilekçesi ve tapu fotokopisi” ile birlikte Pehlivanköy Belediyesinin imar işlerine başvurmak gerekmektedir.

Diğer Kırklareli ilçelerindeki E-İmar durumlarını sorgulamak isterseniz Kırklareli ve İlçeleri İmar Durumu Sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Pehlivanköy E-İmar Planı Ne İşe Yarar?

Harita üzerinden Pehlivanköy ilçesindeki Ergene Mahallesi, Kazımdirik Mahallesi, Kurtuluş mahallelerine ait uygulama imar planlarına erişilebilir, ada ve parsel sorgulama yapılabilir, bölgenin imar izin durumu ve niteliği (tarla, arsa, konut, orman, sosyal tesis vb.) anlaşılabilmektedir. E-İmar planını görüntülediğinizde mutlaka plan notları bölümünü inceleyiniz.

1/1000 ölçekli Pehlivanköy e-imar uygulama planına göre arazi üzerinde neler yapılabileceğini, bina kat/yükseklik izinlerini, otopark, bahçe mesafeleri gibi detayları öğrenebilirsiniz. Arsa üzerinde işlem yapmadan önce Pehlivanköy Belediyesinden imar durum belgesine sahip olunmalıdır.

Pehlivanköy Belediyesi Askı İmar Planı Değişiklikleri

Pehlivanköy Belediyesi imar planlarındaki son değişiklikler ve askıya çıkan imar planları Pehlivanköy Belediyesi resmi web sitesinin duyurular bölümünden veya T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Uygulaması üzerinden il/ilçe ismi aramasıyla veya harita üzerinden ilçe seçimi yapılarak da görüntülenebilir. Askı İmar Planları veya Yürürlükteki İmar Planlarını incelemek için ilgili içeriğe tıklayabilirsiniz.

Etiketler

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıklayın