Pertek Tapu Müdürlüğü Online Randevu

Bu sayfada Tunceli Pertek Tapu Müdürlüğü online randevu sistemiyle ücretsiz randevu alabilir, güncel adres, telefon numarası, faks numarasına ulaşabilirsiniz.

Pertek Tapu Müdürlüğü Adres ve İletişim Bilgileri

Pertek Tapu ve Kadastro müdürlüğü güncel ulaşım ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adres İstiklal Mahallesi Hükümet Caddesi Hükümet Konağı
Telefon Numarası (428) 280 10 28 – 280 10 30
Randevu TelefonALO 181
Faks Numarası
E-Posta[email protected]
Çalışma Saatleri08.30 – 17.00
Web Sitesiwww.tkgm.gov.tr

Tunceli ilindeki size en yakın tapu müdürlüğü Pertek değilse diğer Tunceli Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin adreslerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Pertek Tapu Müdürlüğü Randevu Alma

Pertek Tapu Müdürlüğü

T.C. Kimlik numaranız ile ücretsiz Pertek Tapu Müdürlüğü işlem randevusu oluşturabilir, mevcut randevuları görüntüleyebilir/değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

Randevu Alma YöntemiSeçmek İçin Tıklayın
Pertek Tapu Online Randevuhttps://randevu.tkgm.gov.tr/tr/
Telefonla Randevu181 (Tıkla Ara)

Pertek Tapu ve Kadastro Müdürlüğünden randevu aldığınızda gayrimenkul alım, satım, bildirim ve devir işlemlerini yapabilirsiniz.

BİLGİLENDİRME : Pertek Tapu Sicil Dairesinin randevu kontenjanı doluysa Tunceli ilindeki size yakın başka bir tapu sicil dairesinden randevu almayı deneyebilirsiniz.

Diğer Online İşlemler

https://www.turkiye.gov.tr veya https://webtapu.tkgm.gov.tr üzerinden pek çok tapu işlemi Pertek tapu müdürlüğüne gitmeden yapılabilir.

E-Devlet İşlemleri :Tapu Bilgileri Sorgulama, Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama, Ödeme, Tapu Bilgileri Sorgulama (Mirasçısı Olduğunuz Kişi Adına), Tapu Taşınmaz Beyan, Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi alma

Web Tapu İşlemleri: Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi, Tapu Bilgileri Sorgulama, Başvuru yapma (Satış, İpotek, Satış-İpotek, İntikal vb), “İşlem Yapılmaz Beyan Tesisi” ile şerh koyma

Puan Ver

Yorum yapın