Şehzadeler E-İmar Durumu Sorgulama 2023

Manisa Şehzadeler E-İmar uygulaması ile Şehzadeler Belediyesi imar durumu sorgulama, güncel imar planı ve uygulama planı görüntüleme işlemleri yapılabilir, imar uygulama planı ile Şehzadeler ilçesindeki arsa yapım izin durumlarına ulaşılabilmektedir.

Şehzadeler E-İmar Durumu Sorgulama

Şehzadeler E-İmar Sorgulama

Şehzadeler E-İmar sorgulama uygulamasında mahalle, sokak, kapı numarası bilgileriyle veya parsel ve ada numaralarını girerek imar durumunu, güncel imar planlarını sorgulayabilirsiniz. Şehzadeler E-İmar Durumunu Sorgulamak/Öğrenmek İçin Tıklayın.

Araziye ait Ada/Parsel numarasını bilmiyorsanız Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Ada/Parsel sorgu uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.

Şehzadeler Belediyesi e-imar uygulaması çalışmıyorsa “imar durum dilekçesi ve tapu fotokopisi” ile birlikte Şehzadeler Belediyesinin imar işlerine başvurmak gerekmektedir.

Diğer Manisa ilçelerindeki E-İmar durumlarını sorgulamak isterseniz Manisa ve İlçeleri İmar Durumu Sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Şehzadeler E-İmar Planı Ne İşe Yarar?

Harita üzerinden Şehzadeler ilçesindeki 1.Anafartalar, 2.Anafartalar, Adakale, Adnan Menderes, Ahmet Bedevi, Akıncılar, Akpınar, Alaybey, Arda, Aşağıçobanisa, Ayvacık, Bayındırlık, Belenyenice, Çamköy, Çarşı, Çavuşoğlu, Çerkezmahmudiye, Çınarlıkuyu, Dere, Dilşikar, Dinçer, Ege, Gediz, Gökbel, Göktaşlı, Güzelköy, Hacıhaliller, Halıtlı, Hamzabeyli, İbrahimçelebi, İshakçelebı, Kağan, Kaleköy, Kalemli, Karaağaçlı, Karaoğlanlı, Karayenice, Kazım Karabekir, Kırançiftliği, Kocatepe, Kuşlubahçe, Mimarsinan, Nişancıpaşa, Nurlupınar, Peker, Sakarya, Sancaklıbozköy, Sancaklıçeşmebaşı, Sancaklıiğdecik, Sancaklıkayadibi, Sancaklıuzunçınar, Sarıalan, Saruhan, Selimşahlar, Şehitler, Tekeliler, Tepecik, Tilkisüleymaniye, Tunca, Turgut Özal, Utku, Veziroğlu, Yarhasanlar, Yeniharmandalı, Yeniköy, Yeşilköy, Yukarıçobanisa  mahallelerine ait uygulama imar planlarına erişilebilir, ada ve parsel sorgulama yapılabilir, bölgenin imar izin durumu ve niteliği (tarla, arsa, konut, orman, sosyal tesis vb.) anlaşılabilmektedir. E-İmar planını görüntülediğinizde mutlaka plan notları bölümünü inceleyiniz.

1/1000 ölçekli Şehzadeler e-imar uygulama planına göre arazi üzerinde neler yapılabileceğini, bina kat/yükseklik izinlerini, otopark, bahçe mesafeleri gibi detayları öğrenebilirsiniz. Arsa üzerinde işlem yapmadan önce Şehzadeler Belediyesinden imar durum belgesine sahip olunmalıdır.

Şehzadeler Belediyesi Askı İmar Planı Değişiklikleri

Şehzadeler Belediyesi imar planlarındaki son değişiklikler ve askıya çıkan imar planları Şehzadeler Belediyesi resmi web sitesinin duyurular bölümünden veya T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Uygulaması üzerinden il/ilçe ismi aramasıyla veya harita üzerinden ilçe seçimi yapılarak da görüntülenebilir. Askı İmar Planları veya Yürürlükteki İmar Planlarını incelemek için ilgili içeriğe tıklayabilirsiniz.

Etiketler

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıklayın