Bu sayfada Konya Yalıhüyük Tapu Müdürlüğü online randevu sistemiyle ücretsiz randevu alabilir, güncel adres, telefon numarası, faks numarasına ulaşabilirsiniz.

  Yalıhüyük Tapu Müdürlüğü Adres ve İletişim Bilgileri

  Yalıhüyük Tapu ve Kadastro müdürlüğü güncel ulaşım ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

  Adres Bozkır Caddesi No:69 Hükümet Konağı Kat:2 Yalıhüyük/Konya
  Telefon Numarası (332) 280 44 87 – 280 44 88
  Randevu TelefonALO 181
  Faks Numarası
  E-Posta[email protected]
  Çalışma Saatleri08.30 – 17.00
  Web Sitesiwww.tkgm.gov.tr

  Konya ilindeki size en yakın tapu müdürlüğü Yalıhüyük değilse diğer Konya Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin adreslerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

  Yalıhüyük Tapu Müdürlüğü Randevu Alma

  Yalıhüyük Tapu Müdürlüğü

  T.C. Kimlik numaranız ile ücretsiz Yalıhüyük Tapu Müdürlüğü işlem randevusu oluşturabilir, mevcut randevuları görüntüleyebilir/değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

  Randevu Alma YöntemiSeçmek İçin Tıklayın
  Yalıhüyük Tapu Online Randevuhttps://randevu.tkgm.gov.tr/tr/
  Telefonla Randevu181 (Tıkla Ara)

  Yalıhüyük Tapu ve Kadastro Müdürlüğünden randevu aldığınızda gayrimenkul alım, satım, bildirim ve devir işlemlerini yapabilirsiniz.

  BİLGİLENDİRME : Yalıhüyük Tapu Sicil Dairesinin randevu kontenjanı doluysa Konya ilindeki size yakın başka bir tapu sicil dairesinden randevu almayı deneyebilirsiniz.

  Diğer Online İşlemler

  https://www.turkiye.gov.tr veya https://webtapu.tkgm.gov.tr üzerinden pek çok tapu işlemi Yalıhüyük tapu müdürlüğüne gitmeden yapılabilir.

  E-Devlet İşlemleri :Tapu Bilgileri Sorgulama, Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama, Ödeme, Tapu Bilgileri Sorgulama (Mirasçısı Olduğunuz Kişi Adına), Tapu Taşınmaz Beyan, Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi alma

  Web Tapu İşlemleri: Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi, Tapu Bilgileri Sorgulama, Başvuru yapma (Satış, İpotek, Satış-İpotek, İntikal vb), “İşlem Yapılmaz Beyan Tesisi” ile şerh koyma

  Paylaş.