Yozgat Aydıncık Tapu Müdürlüğü Randevu

Bu sayfada Yozgat Aydıncık Tapu Müdürlüğü online randevu sistemiyle ücretsiz randevu alabilir, güncel adres, telefon numarası, faks numarasına ulaşabilirsiniz.

Aydıncık Tapu Müdürlüğü Adres ve İletişim Bilgileri

Aydıncık Tapu ve Kadastro müdürlüğü güncel ulaşım ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adres Yeni Mah. Çekerek Cad. Hükümet Konağı Kat:1 PK: 66510 Aydıncık/YOZGAT
Telefon Numarası 0 354 280 10 40
Randevu TelefonALO 181
E-Postaaydincik.yozgat-tsm@tkgm.gov.tr
Çalışma Saatleri08.30 – 17.00
Web Sitesiwww.tkgm.gov.tr

Yozgat ilindeki size en yakın tapu müdürlüğü Aydıncık değilse diğer Yozgat Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin adreslerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Aydıncık Tapu Müdürlüğü Randevu Alma

Yozgat Aydıncık Tapu Müdürlüğü

T.C. Kimlik numaranız ile ücretsiz Aydıncık Tapu Müdürlüğü işlem randevusu oluşturabilir, mevcut randevuları görüntüleyebilir/değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

Randevu Alma YöntemiSeçmek İçin Tıklayın
Aydıncık Tapu Online Randevuhttps://randevu.tkgm.gov.tr/tr/
Telefonla Randevu181 (Tıkla Ara)

Aydıncık Tapu ve Kadastro Müdürlüğünden randevu aldığınızda gayrimenkul alım, satım, bildirim ve devir işlemlerini yapabilirsiniz.

BİLGİLENDİRME : Aydıncık Tapu Sicil Dairesinin randevu kontenjanı doluysa Yozgat ilindeki size yakın başka bir tapu sicil dairesinden randevu almayı deneyebilirsiniz.

Diğer Online İşlemler

https://www.turkiye.gov.tr veya https://webtapu.tkgm.gov.tr üzerinden pek çok tapu işlemi Aydıncık tapu müdürlüğüne gitmeden yapılabilir.

E-Devlet İşlemleri :Tapu Bilgileri Sorgulama, Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama, Ödeme, Tapu Bilgileri Sorgulama (Mirasçısı Olduğunuz Kişi Adına), Tapu Taşınmaz Beyan, Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi alma

Web Tapu İşlemleri: Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi, Tapu Bilgileri Sorgulama, Başvuru yapma (Satış, İpotek, Satış-İpotek, İntikal vb), “İşlem Yapılmaz Beyan Tesisi” ile şerh koyma

Puan Ver

Yorum yapın