Ceylanpınar E-İmar Durumu Sorgulama 2023

Şanlıurfa Ceylanpınar E-İmar uygulaması ile Ceylanpınar Belediyesi imar durumu sorgulama, güncel imar planı ve uygulama planı görüntüleme işlemleri yapılabilir, imar uygulama planı ile Ceylanpınar ilçesindeki arsa yapım izin durumlarına ulaşılabilmektedir.

Ceylanpınar E-İmar Durumu Sorgulama

Ceylanpınar E-İmar Sorgulama

Ceylanpınar E-İmar sorgulama uygulamasında mahalle, sokak, kapı numarası bilgileriyle veya parsel ve ada numaralarını girerek imar durumunu, güncel imar planlarını sorgulayabilirsiniz. Ceylanpınar E-İmar Durumunu Sorgulamak/Öğrenmek İçin Tıklayın.

Araziye ait Ada/Parsel numarasını bilmiyorsanız Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Ada/Parsel sorgu uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.

Ceylanpınar Belediyesi e-imar uygulaması çalışmıyorsa “imar durum dilekçesi ve tapu fotokopisi” ile birlikte Ceylanpınar Belediyesinin imar işlerine başvurmak gerekmektedir.

Diğer Şanlıurfa ilçelerindeki E-İmar durumlarını sorgulamak isterseniz Şanlıurfa ve İlçeleri İmar Durumu Sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ceylanpınar E-İmar Planı Ne İşe Yarar?

Harita üzerinden Ceylanpınar ilçesindeki 15 Temmuz, Adnan Menderes, Akbulut, Aktepe, Alaca, Altınköy, Aşağıdoruklu, Aşağıdurmuş, Aşağıkarataş, Avcılı, Aydın, Aydoğdu, Bahçelievler, Boğalı, Büyükçaylı, Büyükyenice, Büyükyıldız, Ceylan, Cumhuriyet, Damlacık, Dikili, Düzova, Ensar, Fatih Sultan Mehmet, Gültepe, Gümüş, Han, Işıklar, Maden, Mehmet Akif Ersoy, Mevlana, Muratlı, Özbek, Saraççeşme, Selahaddin Eyyübi, Seydo Atilla, Tekinler, Turgut Özal, Ulucami, Yalçınkaya, Yeniköy, Yenişehir, Yeşiltepe, Yoncalı, Yukarıdoruklu, Yukarıdurmuş, Yukarıesence, Yukarıkarataş, Yukarıtaşlıdere, Yüksektepe mahallelerine ait uygulama imar planlarına erişilebilir, ada ve parsel sorgulama yapılabilir, bölgenin imar izin durumu ve niteliği (tarla, arsa, konut, orman, sosyal tesis vb.) anlaşılabilmektedir. E-İmar planını görüntülediğinizde mutlaka plan notları bölümünü inceleyiniz.

1/1000 ölçekli Ceylanpınar e-imar uygulama planına göre arazi üzerinde neler yapılabileceğini, bina kat/yükseklik izinlerini, otopark, bahçe mesafeleri gibi detayları öğrenebilirsiniz. Arsa üzerinde işlem yapmadan önce Ceylanpınar Belediyesinden imar durum belgesine sahip olunmalıdır.

Ceylanpınar Belediyesi Askı İmar Planı Değişiklikleri

Ceylanpınar Belediyesi imar planlarındaki son değişiklikler ve askıya çıkan imar planları Ceylanpınar Belediyesi resmi web sitesinin duyurular bölümünden veya T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Uygulaması üzerinden il/ilçe ismi aramasıyla veya harita üzerinden ilçe seçimi yapılarak da görüntülenebilir. Askı İmar Planları veya Yürürlükteki İmar Planlarını incelemek için ilgili içeriğe tıklayabilirsiniz.

Etiketler

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıklayın