Bu sayfada Sakarya Hendek Tapu Müdürlüğü online randevu sistemiyle ücretsiz randevu alabilir, güncel adres, telefon numarası, faks numarasına ulaşabilirsiniz.

  Hendek Tapu Müdürlüğü Adres ve İletişim Bilgileri

  Hendek Tapu ve Kadastro müdürlüğü güncel ulaşım ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

  Adres BAŞPINAR MAH. STADYUM YANI NO:19 HENDEK
  Telefon Numarası 0 (264) 280 10 76 – 0 (264) 280 10 79 – 0 (264) 280 12 03
  Randevu TelefonALO 181
  Faks Numarası0 (264) 615 61 27
  E-Posta[email protected]
  Çalışma Saatleri08.30 – 17.00
  Web Sitesiwww.tkgm.gov.tr

  Sakarya ilindeki size en yakın tapu müdürlüğü Hendek değilse diğer Sakarya Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin adreslerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

  Hendek Tapu Müdürlüğü Randevu Alma

  Hendek Tapu Müdürlüğü

  T.C. Kimlik numaranız ile ücretsiz Hendek Tapu Müdürlüğü işlem randevusu oluşturabilir, mevcut randevuları görüntüleyebilir/değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

  Randevu Alma YöntemiSeçmek İçin Tıklayın
  Hendek Tapu Online Randevuhttps://randevu.tkgm.gov.tr/tr/
  Telefonla Randevu181 (Tıkla Ara)

  Hendek Tapu ve Kadastro Müdürlüğünden randevu aldığınızda gayrimenkul alım, satım, bildirim ve devir işlemlerini yapabilirsiniz.

  BİLGİLENDİRME : Hendek Tapu Sicil Dairesinin randevu kontenjanı doluysa Sakarya ilindeki size yakın başka bir tapu sicil dairesinden randevu almayı deneyebilirsiniz.

  Diğer Online İşlemler

  https://www.turkiye.gov.tr veya https://webtapu.tkgm.gov.tr üzerinden pek çok tapu işlemi Hendek tapu müdürlüğüne gitmeden yapılabilir.

  E-Devlet İşlemleri :Tapu Bilgileri Sorgulama, Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama, Ödeme, Tapu Bilgileri Sorgulama (Mirasçısı Olduğunuz Kişi Adına), Tapu Taşınmaz Beyan, Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi alma

  Web Tapu İşlemleri: Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi, Tapu Bilgileri Sorgulama, Başvuru yapma (Satış, İpotek, Satış-İpotek, İntikal vb), “İşlem Yapılmaz Beyan Tesisi” ile şerh koyma

  Paylaş.