Kazımkarabekir E-İmar Durumu Sorgulama 2023

Karaman Kazımkarabekir E-İmar uygulaması ile Kazımkarabekir Belediyesi imar durumu sorgulama, güncel imar planı ve uygulama planı görüntüleme işlemleri yapılabilir, imar uygulama planı ile Kazımkarabekir ilçesindeki arsa yapım izin durumlarına ulaşılabilmektedir.

Kazımkarabekir E-İmar Durumu Sorgulama

Kazımkarabekir E-İmar Sorgulama

Kazımkarabekir E-İmar sorgulama uygulamasında mahalle, sokak, kapı numarası bilgileriyle veya parsel ve ada numaralarını girerek imar durumunu, güncel imar planlarını sorgulayabilirsiniz. Kazımkarabekir E-İmar Durumunu Sorgulamak/Öğrenmek İçin Tıklayın.

Araziye ait Ada/Parsel numarasını bilmiyorsanız Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Ada/Parsel sorgu uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.

Kazımkarabekir Belediyesi e-imar uygulaması çalışmıyorsa “imar durum dilekçesi ve tapu fotokopisi” ile birlikte Kazımkarabekir Belediyesinin imar işlerine başvurmak gerekmektedir.

Diğer Karaman ilçelerindeki E-İmar durumlarını sorgulamak isterseniz Karaman ve İlçeleri İmar Durumu Sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kazımkarabekir E-İmar Planı Ne İşe Yarar?

Harita üzerinden Kazımkarabekir ilçesindeki Boyacı, Eminettin, Emsalhayat, Oba, Pazar, Selçuklu, Subaşı, Timsal mahallelerine ait uygulama imar planlarına erişilebilir, ada ve parsel sorgulama yapılabilir, bölgenin imar izin durumu ve niteliği (tarla, arsa, konut, orman, sosyal tesis vb.) anlaşılabilmektedir. E-İmar planını görüntülediğinizde mutlaka plan notları bölümünü inceleyiniz.

1/1000 ölçekli Kazımkarabekir e-imar uygulama planına göre arazi üzerinde neler yapılabileceğini, bina kat/yükseklik izinlerini, otopark, bahçe mesafeleri gibi detayları öğrenebilirsiniz. Arsa üzerinde işlem yapmadan önce Kazımkarabekir Belediyesinden imar durum belgesine sahip olunmalıdır.

Kazımkarabekir Belediyesi Askı İmar Planı Değişiklikleri

Kazımkarabekir Belediyesi imar planlarındaki son değişiklikler ve askıya çıkan imar planları Kazımkarabekir Belediyesi resmi web sitesinin duyurular bölümünden veya T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Uygulaması üzerinden il/ilçe ismi aramasıyla veya harita üzerinden ilçe seçimi yapılarak da görüntülenebilir. Askı İmar Planları veya Yürürlükteki İmar Planlarını incelemek için ilgili içeriğe tıklayabilirsiniz.

Etiketler

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıklayın