Güçlükonak Tapu Müdürlüğü Online Randevu

Bu sayfada Şırnak Güçlükonak Tapu Müdürlüğü online randevu sistemiyle ücretsiz randevu alabilir, güncel adres, telefon numarası, faks numarasına ulaşabilirsiniz.

Güçlükonak Tapu Müdürlüğü Adres ve İletişim Bilgileri

Güçlükonak Tapu ve Kadastro müdürlüğü güncel ulaşım ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adres Bağlar Mah. Vali Atilla Koç Cad. Hükümet Konağı Güçlükonak/ŞIRNAK
Telefon Numarası 0 (486) 280 10 18
Randevu TelefonALO 181
E-Posta[email protected]
Çalışma Saatleri08.30 – 17.00
Web Sitesiwww.tkgm.gov.tr

Şırnak ilindeki size en yakın tapu müdürlüğü Güçlükonak değilse diğer Şırnak Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin adreslerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Güçlükonak Tapu Müdürlüğü Randevu Alma

Güçlükonak Tapu Müdürlüğü

T.C. Kimlik numaranız ile ücretsiz Güçlükonak Tapu Müdürlüğü işlem randevusu oluşturabilir, mevcut randevuları görüntüleyebilir/değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

Randevu Alma YöntemiSeçmek İçin Tıklayın
Güçlükonak Tapu Online Randevuhttps://randevu.tkgm.gov.tr/tr/
Telefonla Randevu181 (Tıkla Ara)

Güçlükonak Tapu ve Kadastro Müdürlüğünden randevu aldığınızda gayrimenkul alım, satım, bildirim ve devir işlemlerini yapabilirsiniz.

BİLGİLENDİRME : Güçlükonak Tapu Sicil Dairesinin randevu kontenjanı doluysa Şırnak ilindeki size yakın başka bir tapu sicil dairesinden randevu almayı deneyebilirsiniz.

Diğer Online İşlemler

https://www.turkiye.gov.tr veya https://webtapu.tkgm.gov.tr üzerinden pek çok tapu işlemi Güçlükonak tapu müdürlüğüne gitmeden yapılabilir.

E-Devlet İşlemleri :Tapu Bilgileri Sorgulama, Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama, Ödeme, Tapu Bilgileri Sorgulama (Mirasçısı Olduğunuz Kişi Adına), Tapu Taşınmaz Beyan, Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi alma

Web Tapu İşlemleri: Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi, Tapu Bilgileri Sorgulama, Başvuru yapma (Satış, İpotek, Satış-İpotek, İntikal vb), “İşlem Yapılmaz Beyan Tesisi” ile şerh koyma

Puan Ver

Yorum yapın