Denizli E-İmar Durumu Sorgulama 2023

Denizli E-İmar uygulaması ile Denizli Büyükşehir Belediyesi imar durumu sorgulama, güncel imar planı ve uygulama planı görüntüleme işlemleri yapılabilir, imar uygulama planı ile Denizli şehrindeki arsa yapım izin durumlarına ulaşılabilmektedir.

Denizli E-İmar Durumu Sorgulama

Denizli E-İmar Sorgulama

Denizli E-İmar sorgulama uygulamasında ilçe, mahalle, sokak, kapı numarası bilgileriyle veya parsel ve ada numaralarını girerek imar durumunu, güncel imar planlarını sorgulayabilirsiniz. Aşağıdaki listeden ilgili Denizli ilçesini seçerek sorgulama sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Denizli İlçesi
Acıpayam E-İmar Uygulaması
Babadağ E-İmar Uygulaması
Baklan E-İmar Uygulaması
Bekilli E-İmar Uygulaması
Beyağaç E-İmar Uygulaması
Bozkurt E-İmar Uygulaması
Buldan E-İmar Uygulaması
Çal E-İmar Uygulaması
Çameli E-İmar Uygulaması
Çardak E-İmar Uygulaması
Çivril E-İmar Uygulaması
Honaz E-İmar Uygulaması
Kale E-İmar Uygulaması
Merkezefendi E-İmar Uygulaması
Pamukkale E-İmar Uygulaması
Sarayköy E-İmar Uygulaması
Serinhisar E-İmar Uygulaması
Tavas E-İmar Uygulaması

Denizli şehrindeki gayrimenkule ait Ada/Parsel numarasını bilmiyorsanız Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Ada/Parsel sorgu uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.

Denizli E-İmar Planı Ne İşe Yarar?

Harita üzerinden Denizli Büyükşehir Belediyesine bağlı Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas belediyelerine ait uygulama imar planlarına erişilebilir, ada ve parsel sorgulama yapılabilir, bölgenin imar izin durumu ve niteliği (tarla, arsa, konut, orman, sosyal tesis vb.) anlaşılabilmektedir. 1/1000 ölçekli imar uygulama planına göre arazi üzerinde neler yapılabileceğini, bina kat/yükseklik izinlerini, otopark, bahçe mesafeleri gibi detayları öğrenebilirsiniz. E-İmar planını görüntülediğinizde mutlaka plan notları bölümünü inceleyiniz.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Askı İmar Planı Değişiklikleri

Denizli Büyükşehir Belediyesi imar planlarındaki son değişiklikler ve askıya çıkan imar planları Denizli Büyükşehir Belediyesi resmi web sitesinin duyurular bölümünden veya T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Uygulaması üzerinden il/ilçe ismi aramasıyla veya harita üzerinden ilçe seçimi yapılarak da görüntülenebilir. Askı İmar Planları veya Yürürlükteki İmar Planlarını incelemek için ilgili içeriğe tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıklayın