Kurşunlu E-İmar Durumu Sorgulama 2023

Çankırı Kurşunlu E-İmar uygulaması ile Kurşunlu Belediyesi imar durumu sorgulama, güncel imar planı ve uygulama planı görüntüleme işlemleri yapılabilir, imar uygulama planı ile Kurşunlu ilçesindeki arsa yapım izin durumlarına ulaşılabilmektedir.

Kurşunlu E-İmar Durumu Sorgulama

Kurşunlu E-İmar Sorgulama

Kurşunlu E-İmar sorgulama uygulamasında mahalle, sokak, kapı numarası bilgileriyle veya parsel ve ada numaralarını girerek imar durumunu, güncel imar planlarını sorgulayabilirsiniz. Kurşunlu E-İmar Durumunu Sorgulamak/Öğrenmek İçin Tıklayın.

Araziye ait Ada/Parsel numarasını bilmiyorsanız Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Ada/Parsel sorgu uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.

Kurşunlu Belediyesi e-imar uygulaması çalışmıyorsa “imar durum dilekçesi ve tapu fotokopisi” ile birlikte Kurşunlu Belediyesinin imar işlerine başvurmak gerekmektedir.

Diğer Çankırı ilçelerindeki E-İmar durumlarını sorgulamak isterseniz Çankırı ve İlçeleri İmar Durumu Sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kurşunlu E-İmar Planı Ne İşe Yarar?

Harita üzerinden Kurşunlu ilçesindeki Beşpınar, Cömertler, Çal, Çiyni, Erenler, Hacı Bekir, Kale, Kalekapu, Müslüm, Yeni, Yeşil mahallelerine ait uygulama imar planlarına erişilebilir, ada ve parsel sorgulama yapılabilir, bölgenin imar izin durumu ve niteliği (tarla, arsa, konut, orman, sosyal tesis vb.) anlaşılabilmektedir. E-İmar planını görüntülediğinizde mutlaka plan notları bölümünü inceleyiniz.

1/1000 ölçekli Kurşunlu e-imar uygulama planına göre arazi üzerinde neler yapılabileceğini, bina kat/yükseklik izinlerini, otopark, bahçe mesafeleri gibi detayları öğrenebilirsiniz. Arsa üzerinde işlem yapmadan önce Kurşunlu Belediyesinden imar durum belgesine sahip olunmalıdır.

Kurşunlu Belediyesi Askı İmar Planı Değişiklikleri

Kurşunlu Belediyesi imar planlarındaki son değişiklikler ve askıya çıkan imar planları Kurşunlu Belediyesi resmi web sitesinin duyurular bölümünden veya T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Uygulaması üzerinden il/ilçe ismi aramasıyla veya harita üzerinden ilçe seçimi yapılarak da görüntülenebilir. Askı İmar Planları veya Yürürlükteki İmar Planlarını incelemek için ilgili içeriğe tıklayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın